Odcinek 132

Emisja: 19 marca 2014, godz. 16:00 w TV6; 20 marca 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

fot. Televisa

fot. Televisa

Pomimo zawahania Guzmán przyjmuje od ojca bilet lotniczy do Miami. Omar przekonuje Roya, żeby skupił się na turnieju zamiast przejmować się problemami z żoną. Roy nie słucha go i dzwoni do Liliany. Polita wmawia mu, że wyjechała razem ze swoim przyszłym mężem, Guzmanem. Roy myśli, że stracił Lilianę bezpowrotnie. Detektyw Avellaneda informuje Adrianę, że Abigail nie żyje. Victoria obiecuje siostrze, że znajdą inny sposób na odnalezienie jej córki. Leonardo rozkazuje Beatriz zerwać z Salsero. Victoria podejrzewa, że Nelson odkrył, gdzie przebywa córka Adriany i dlatego szantażuje Aníbala. Kendra grozi Odette, że rozpowie wszystkim, że jej syn jest gejem, jeśli nie da jej pieniędzy. Victoria planuje wyjazd do Buenos Aires. Guzmán rezygnuje z pracy dla rodziny Balvanera.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

  1. ...
    17 marca 2014 at 08:20 #

    Nikki wróci w 140 albo 141 odcinku i juz wtedy będzie pocałunek jej z Guzmanem, ale parą zostaną w 145 odcinka i tak pozostanie już do końca, żeby nie było za pięknie oczywiście będą się pojawiać pewne problemy ale będą razem :) a co do Roya i Liliany oni dopiero na koniec serialu będą razem, Roy po powrocie bardzo będzie się starał żeby zdobyć miłość liliany, ale ona zostanie nieugięta wręcz dziwna ponieważ znowu wróci jej faza kocham Guzmana hehe

  2. Monika
    17 marca 2014 at 07:56 #

    Kiedy Nikki i Frankie będą razem ? Wyglądają na ładną parwe. Do Liliany i Roya mam to samo pytanie. :p