Odcinek 101

Emisja: 4 lutego 2014, godz. 16:00 w TV6; 5 lutego 2014, godz. 12:00 w TV4 (bis)

fot. Televisa

fot. Televisa

Talibán i jego wspólnik giną zabici przez policję. Odette podnosi Aníbala na duchu. Arriagę dręczą wyrzuty sumienia, że nie był przy Victorii. Opalina zapewnia go, że Victoria wróci do zdrowia. Nikki prosi Guzmana, aby nigdy jej nie opuszczał. Roy jest zazdrosny, gdy przyłapuje ich razem. Arriaga zamierza czuwać przy Victorii przez całą noc. Nikki uważa, że Arriaga powinien z powrotem zająć się ochroną życia jej matki. Doktor bierze Arriagę za męża Victorii i pozwala mu pobyć przez chwilę z pacjentką. Liliana wyznaje Policie, że zakochała się w Guzmanie od pierwszego wejrzenia.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Basia
  4 maja 2014 at 17:02 #

  Liliana w tym klubie ładnie wyglądała. Scena w szpitalu, kiedy Nikki denerwuje się, że tak długo nie dostają żadnych wiadomości a Roy na to ‚to nie liposukcja…’ była niezłym przegięciem z jego strony. Dziwię się, że Nikki nie posłała go do diabła po tych słowach…

 2. Basia
  4 maja 2014 at 17:01 #

  Reakcja Arriagi na wypadek Victorii, niezła. Nawet Cristina to zauważyła. I jak opowiadała o tym Pauli, była taka zrezygnowana…. Jakby życie z niej uszło.. Roy był dobry jak stwierdził, że zgłodniał hehe , I Nikki nareszcie zachowała się przyzwoicie. Dzisiaj już zaczęła się zastanawiać skąd Frankie ma numer do Adri i później jak na nich parzyła w szpitalu. Podobała mi się ta scenka z Roy’em i Frankiem w kaplicy szpitalnej. A Odette przeszła sama siebie 😀 Liliana poszła z Politą do klubu i chyba po przyjaźni, bo ta przyznała się jej, że jest zakochana w Guzmanie. Chyba, że Policie przejdzie złość na przyjaciółkę….

 3. Basia
  4 maja 2014 at 16:56 #

  odcinek był świetny Reakcja Arriagi na wieść o domniemanej śmierci Victorii przerosła moje oczekiwania i jeszcze to jak zaatakował Zambrana w szpitalu. Cristina zrozumiała że jej mąż kocha swoją pracodawczynie wiec bedzie ciekawie jak Victoria wróci do zdrowia. Roy mnie rozwalił: z nerwów stałem sie głodny chodzmy coś zjeść. Wypowiedziane do córki której mama właśnie walczy o życie jest bardzo na miejscu. A swoją drogą Nikki była w rozsypce i po jej zachowaniu doskonale widac kogo kocha. Nawet broniła Guzmana przed Nelsonem….

 4. Basia
  4 maja 2014 at 16:55 #

  Cristiny dziecko umarło i ta nie mogła już mieć więcej dzieci. Wiedziała o tym matka Cristiny, Candelaria. Spotkała na korytarzu pielęgniarkę z małą Lucią. Pielęgniarka powiedziała Cande, że małej nikt nie kocha i nikt nie chce. Cande postanowiła wziąć małą od pielęgniarki i nic nie mówić Cristinie, że jej córeczka umarła. Cristina nie wiedziała, że jej dziecko umarło, tak samo nic o tym nie wiedział Jose Angel. Tylko Candelaria znała tę tajemnicę. Candelaria też nie wiedziała, że mała jest córką Adriany, dopiero później doszła do takiego wniosku. Nikki wyjdzie za Roy’a, aby się zemścić na Guzmanie.