Odcinek 1

Emisja: 29 sierpnia 2013, godz. 19:00 w TV6

fot. Televisa

fot. Televisa

José Ángel Arriaga pokazuje młodym uczniom technikę aikido, której nauczył go jego ojciec. Victoria Balvanera organizuje pokaz mody na hacjendzie na wsi. Cristina, żona José Ángela, postanawia zadbać o swoją urodę, aby nie stracić zainteresowania męża. Liliana zapewnia matkę, że ojciec nie spojrzałby na żadną inną kobietę poza nią. Nelson jest zafascynowany Kendrą, piękną, blondwłosą modelką. Salsero studzi jego entuzjazm i mówi, że dziewczyna nie umawia się z zajętymi mężczyznami. José Ángel otrzymuje list banku z zawiadomieniem o zajęciu jego domu. Jest przekonany, że doszło do pomyłki, albowiem wszystkie zadłużenia były spłacone zgodnie z terminem. Odette jest wściekła o to, że Victoria wygrała reklamę, na której jej zależało i wypowiada jej wojnę. Arriaga wybiera się na hacjendę Victorii Balvanera w poszukiwaniu pracy. Nelson opuszcza żonę, gdyż musi wracać do stolicy. Victoria ma złe przeczucia. Salsero mówi Kendrze, że zrobiła dobre wrażenie na mężu pani Victorii, tak jak to zaplanowali. Nakazuje jej uwieść mężczyznę, ale bez zakochania. Zamaskowani mężczyźni zakradają się na hacjendę rodziny Balvanera z zamiarem porwania Victorii. José Ángel przybywa na ratunek osaczonej kobiecie i pozbywa się natrętów. Kendra z niecierpliwością oczekuje na wiadomość o sukcesie planu. Victoria jest w szoku. Arriaga próbuje uspokoić przerażoną kobietę.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Basia
  16 lutego 2015 at 08:40 #

  Masz racje ta cała Cristina też jest strasznie irytująca ale to chyba rodzinne bo jak się pojawi ta cała Candelaria, której teraz szukają to będzie taka sama jak jej córka i wnuczka.

 2. Basia
  16 lutego 2015 at 08:40 #

  Troche sztucznie ta telenowela wygląda. .. wkurzaja mnie troche ci starsi bohaterowie głównie szczególnie ona cały czas wygląda na zdziwioną. ..

 3. Basia
  16 lutego 2015 at 08:39 #

  Mnie to wkurza ze ten ich ochroniarz tak łatwo nimi manipuluje i we wszystko mu wierzą eh. A to on za tym wszystkim stoi.